Uroczystości Wszystkich Świętych

Uczniowie naszej szkoły włączyli się w obchody Uroczystości Wszystkich Świętych.

Na tydzień przed uroczystościami uczniowie klasy VI   pod opieką  ks. Jerzego Przychodzenia sprzątali groby żołnierskie na cmentarzu parafialnym w Marianowie. Członkowie koła przyrodniczego wraz z p. Krystyną Robak dbając o ochronę środowiska wykonała wiązanki na groby z naturalnych elementów.  Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego razem z p. Agnieszką Michalec  zorganizowali akcję „Światełka pamięci” zbierając od uczniów wkłady i  znicze.  Celem akcji było zwrócenie uwagi na wartość wspomnienia, hołdu,  szacunku i pamięci tych którzy odeszli.

Światełka zapłonęły na  grobach żołnierskich 1 i 2 listopada oraz w Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Samorząd Uczniowski